0
0
00| Kod towaru | OSR 7511TSP |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17643 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302501 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-251 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Projekt lampy | Halogen |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
00| Kod towaru | OSR 7511 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
000
00| Kod towaru | MMA P21W 24 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |

0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD-LL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17643 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302501 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-251 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Projekt lampy | Halogen |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
00| Kod towaru | OSR 7511 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
000
00| Kod towaru | MMA P21W 24 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |

0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD-LL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0| Kod towaru | FEB 173298 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | żarówka, światło STOP / lampa tylna |
| spełnia wymagania Normy ECE | R37 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Rodzaj lampy | wydłużona żywotność (odporny na wibracje) |
0| Kod towaru | PHI 13498MDCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
