0
0
00| Kod towaru | OSR 7511-02B |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Ilość | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 13498MDCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 13498HD |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0| Kod towaru | PHI 13498MDCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
