0
0
00| Kod towaru | OSR 7507ULT-02B |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Ilość | 2 |
0
00
00| Kod towaru | OSR 7507DC-02B |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Ilość | 2 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 7507LDA-02B |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Ilość | 2 |

0
0
0| Kod towaru | PHO PTZCH36-02B |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0| Kod towaru | NAR 181494100 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,2 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12496 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 006 841-133 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 006 841-133 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
