0| Kod towaru | FEB 183426 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | HPU AP8226 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ograniczenia producenta | WEBASTO |
| dla numeru artykułu | 9021575A |
0| Kod towaru | MD 20061 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 1T0965561A |
0
0| Kod towaru | YSP YS-AWP0011-H |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
0| Kod towaru | FEB 183426 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | HPU AP8226 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ograniczenia producenta | WEBASTO |
| dla numeru artykułu | 9021575A |
0| Kod towaru | MD 20061 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 1T0965561A |
0
0| Kod towaru | YSP YS-AWP0011-H |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
