0
0
0| Kod towaru | SKV 22SKV019 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,29 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | FEB 173631 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 059 121 012 A |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | HPU AP8217 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| dla numeru OE | 059 121 012 A |
0| Kod towaru | MD 20010 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| dla numeru OE | 059121012A |
0| Kod towaru | MD 20010E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa cyrkulacji wody, ogrzewanie postojowe |
| dla numeru OE | 95510631200 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
