| Kod towaru | MTG 7490036 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 14 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 102423 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8,000 |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S4 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40672 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8,000 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001558 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001623 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03E 109 507 AE S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001709 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S5 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0| Kod towaru | TCK0040-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
00| Kod towaru | HP 116 191 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
0
0
00| Kod towaru | FEB 102423 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8,000 |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S4 |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40672 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8,000 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001558 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001623 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03E 109 507 AE S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001709 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S5 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0| Kod towaru | TCK0040-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
00| Kod towaru | HP 116 191 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
