| Kod towaru | MTG 7490018 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 16 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25402 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30497 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HC |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53AM |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| dla numeru OE | 03E 109 229 A S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001699 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03E 109 229 A S2 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001709 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S5 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0| góra | |
| Kod towaru | TCK0038-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Strona zabudowy | góra |
| dla numeru OE | Crank/G 03E 105 209 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Informacja uzupełniająca | z kołem zębatym |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Liczba ogniw łańcucha | 66 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch drabinkowy sworzniowy |
0| Kod towaru | SWA 99130497 |
| Producent | SWAG |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HC |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53AM |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| uwzględnić informację serwisową |
00| Kod towaru | HP 205 837 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch sworzniowy tulejkowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25402 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30497 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HC |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53AM |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| dla numeru OE | 03E 109 229 A S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001699 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03E 109 229 A S2 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001709 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 03C 109 158 A S5 |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0| góra | |
| Kod towaru | TCK0038-1 POL |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Strona zabudowy | góra |
| dla numeru OE | Crank/G 03E 105 209 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Informacja uzupełniająca | z kołem zębatym |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Liczba ogniw łańcucha | 66 |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch drabinkowy sworzniowy |
0| Kod towaru | SWA 99130497 |
| Producent | SWAG |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HC |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53AM |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HR |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G53HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szynami prowadzącymi |
| uwzględnić informację serwisową |
00| Kod towaru | HP 205 837 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Liczba ogniw łańcucha | 130 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch sworzniowy tulejkowy |
