0
0
0| Kod towaru | GAT VVS263 |
| Producent | GATES |
| Opis | zawór utrzymujący ciśnienie oleju |
| Liczba czopów | 2 |
| Forma wtyku | płaski |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Materiał | Metal |
| Długość [mm] | 66 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Wysokość [mm] | 25 |
0
0| Kod towaru | ATA AT11489 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | zawór sterujący, ustawienie wałka rozrządu |
| dla numeru OE | 06K 115 243 B |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Wersja | OEM - Quality - Line |
| Długość [mm] | 129 |
| Szerokość [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
0
0
00| na dole | |
| Kod towaru | FEB 175031 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór sterujący, ustawienie wałka rozrządu |
| Liczba połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | na dole |
| dla numeru OE | 06K 115 243 L |
0
0
0| Kod towaru | HPU 21-5052 |
| Producent | HEPU |
| Opis | zawór utrzymujący ciśnienie oleju |
| Tryb pracy | elektro-hydrauliczny |
| Liczba zestyków | 2 |
| dla numeru OE | 06K 115 243 L |
