0
0
0| Kod towaru | FAE 33251 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura paliwa |
| Wymiar gwintu | M 12x1.5 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kolor obudowy | zielony |
0| Pompa wysokiego ciśnienia (strona niskiego ciśnienia) | |
| Kod towaru | MD 82419 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura paliwa |
| Kolor wtyczki | zielony |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| dla numeru OE | 31272619 |
| Strona zabudowy | Pompa wysokiego ciśnienia (strona niskiego ciśnienia) |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727165 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5mm |
