0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 445-1501L-UE-C |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| sparowany numer artykułu | 445-1501R-UE-C |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 445-1506L-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| sparowany numer artykułu | 445-1506R-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 445-1501L-UE-C |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| sparowany numer artykułu | 445-1501R-UE-C |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| z przodu z lewej | |
| Kod towaru | ABA 445-1506L-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa kierunkowskazu |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| sparowany numer artykułu | 445-1506R-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
