0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 551-1972R-WE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampy tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kierunkowskaz-kolor | biały |
| Kolor | czerwony |
| sparowany numer artykułu | 551-1972L-WE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0| Kod towaru | MD 25124 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | wiązka przewodów, światła tylne |
| Liczba przewodów | 7 |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 0,75 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| dla numeru OE | 240660106 |
