
0| Kod towaru | FIA 735620699 |
| Producent | FIAT |
| Opis |
0
0
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT88269 |
| Producent | FAST |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Powierzchnia | chropowaty |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT88703 |
| Producent | FAST |
| Opis | pokrywa, zewnętrzne lusterko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Powierzchnia | chromowany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| sparowany numer artykułu | FT88704 |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 309-0178 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | dla lusterek regulowanych elektr. |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały/żółty |
| Rodzaj lampy | W16W |
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT88703 |
| Producent | FAST |
| Opis | pokrywa, zewnętrzne lusterko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Powierzchnia | chromowany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| sparowany numer artykułu | FT88704 |
0
0
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 309-0178 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | dla lusterek regulowanych elektr. |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały/żółty |
| Rodzaj lampy | W16W |
