
0
0000| Kod towaru | FIA 735517038 |
| Producent | FIAT |
| Opis |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 9202922 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Szerokość [mm] | 400 |
| Wysokość [mm] | 320 |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | manualny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Liczba zestyków | 2 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| sparowany numer artykułu | 9201922 |
| sparowany numer artykułu | 9233922 |
0
0
000| z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT88261 |
| Producent | FAST |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | manualny |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | do ręcznego ustawiania lusterek |
| sparowany numer artykułu | FT88260 |
0
0
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 309-0071 |
| Producent | TYC |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | do ręcznego ustawiania lusterek |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj lampy | WY5W |
