0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ALK 9235922 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Szerokość [mm] | 400 |
| Wysokość [mm] | 320 |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Liczba zestyków | 10 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| sparowany numer artykułu | 9226922 |
0
0
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT86040 |
| Producent | FAST |
| Opis | obudowa, lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | czarny |
| obrobiony mechanicznie | z otworem dla lampy migacza |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| sparowany numer artykułu | FT86041 |
0
0
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT88269 |
| Producent | FAST |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Powierzchnia | chropowaty |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
0
0
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT86040 |
| Producent | FAST |
| Opis | obudowa, lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | czarny |
| obrobiony mechanicznie | z otworem dla lampy migacza |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
| sparowany numer artykułu | FT86041 |
0
0
000| z lewej | |
| Kod towaru | FAS FT88269 |
| Producent | FAST |
| Opis | lusterko zewnętrzne |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Powierzchnia | chropowaty |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewany |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | krótkie ramię lusterka |
