0
0
00| Kod towaru | NIS 60229 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Średnica wlotu [mm] | 32 |
| Średnica wylotu [mm] | 32 |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z chłodnicą oleju |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
0
0
00| Kod towaru | NIS 60229A |
| Producent | NISSENS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NIS 60299 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Głębokość sieci [mm] | 32 |
| Długość sieci [mm] | 635 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Średnica wlotu [mm] | 32,5 |
| Średnica wylotu [mm] | 32,5 |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Informacja uzupełniająca | z termostatem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0050 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| dla numeru OE | 8D0121251BA |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0056 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Głębokość sieci [mm] | 32 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0057 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | AIC 50092 |
| Producent | AIC |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 415 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | DEN DRM02020 |
| Producent | DENSO |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 631 |
| Szerokość sieci [mm] | 399 |
| Głębokość sieci [mm] | 33 |
| Materiał | Aluminium |
| materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 8D0121251K |
| Ciężar brutto [g] | 6470 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0| Kod towaru | JPN 60C9001-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 630 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7705175 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość sieci [mm] | 23 |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
0| Kod towaru | MAH CR 647 000S |
| Producent | MAHLE |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Ogrzewanie/chłodzenie | dla pojazdów z wysokowydajnym radiatorem |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 385 |
| Głębokość sieci [mm] | 32 |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Informacja uzupełniająca | z szybkozłączami |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,00 |
| Ciężar netto [g] | 3686 |
| Szerokość opakowania [cm] | 55,00 |
| Długość opakowania [cm] | 84,0 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 509504 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 395 |
| Głębokość sieci [mm] | 33 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące lutowane |
0
0
00| Kod towaru | NRF 56127 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 395 |
| Głębokość sieci [mm] | 24 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące lutowane |
0
0
00| Kod towaru | NRF 58259 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 415 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
00| Kod towaru | HP 107 151 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 635 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
0
0| Kod towaru | VNW 03002123 |
| Producent | VAN WEZEL |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z akcesoriami |
| Technika połączeń | QF |
| Wymiar gwintu | M22x1,5mm |
| Średnica wlotu 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu 1 [mm] | 31 |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Długość sieci [mm] | 630 |
| Szerokość sieci [mm] | 375 |
| Głębokość sieci [mm] | 35 |
| Jakość | IR PLUS |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0050 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| dla numeru OE | 8D0121251BA |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0056 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Głębokość sieci [mm] | 32 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
00| Kod towaru | ABA 053-017-0057 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | AIC 50092 |
| Producent | AIC |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 415 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | DEN DRM02020 |
| Producent | DENSO |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 631 |
| Szerokość sieci [mm] | 399 |
| Głębokość sieci [mm] | 33 |
| Materiał | Aluminium |
| materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 8D0121251K |
| Ciężar brutto [g] | 6470 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0| Kod towaru | JPN 60C9001-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 630 |
| Szerokość sieci [mm] | 396 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7705175 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość sieci [mm] | 23 |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
0| Kod towaru | MAH CR 647 000S |
| Producent | MAHLE |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Ogrzewanie/chłodzenie | dla pojazdów z wysokowydajnym radiatorem |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 385 |
| Głębokość sieci [mm] | 32 |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Informacja uzupełniająca | z szybkozłączami |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,00 |
| Ciężar netto [g] | 3686 |
| Szerokość opakowania [cm] | 55,00 |
| Długość opakowania [cm] | 84,0 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 509504 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 395 |
| Głębokość sieci [mm] | 33 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące lutowane |
0
0
00| Kod towaru | NRF 56127 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 395 |
| Głębokość sieci [mm] | 24 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące lutowane |
0
0
00| Kod towaru | NRF 58259 |
| Producent | NRF |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika |
| Materiał | Aluminium |
| Długość sieci [mm] | 632 |
| Szerokość sieci [mm] | 415 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
00| Kod towaru | HP 107 151 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Długość sieci [mm] | 635 |
| Szerokość sieci [mm] | 398 |
| Głębokość sieci [mm] | 34 |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
0
0| Kod towaru | VNW 03002123 |
| Producent | VAN WEZEL |
| Opis | chłodnica cieczy |
| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Rodzaj chłodnicy | Żebra chłodzące połączone mechanicznie |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z akcesoriami |
| Technika połączeń | QF |
| Wymiar gwintu | M22x1,5mm |
| Średnica wlotu 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu 1 [mm] | 31 |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Długość sieci [mm] | 630 |
| Szerokość sieci [mm] | 375 |
| Głębokość sieci [mm] | 35 |
| Jakość | IR PLUS |
