0
0
0| Kod towaru | KAM 7001599 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06H 109 158 N S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 96 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001600 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06H 109 158 N S2 |
| Liczba ogniw łańcucha | 96 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001622 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06K 109 467 K S1 |
| Liczba ogniw łańcucha | 170 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001625 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06H 109 158 J S2 |
| Liczba ogniw łańcucha | 170 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001634 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06K 109 158 BS S6 |
| Liczba ogniw łańcucha | 170 |
| Liczba ogniw łańcucha | 96 |
| Liczba ogniw łańcucha | 60 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7001635 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| dla numeru OE | 06K 109 158 BE S5 |
| Liczba ogniw łańcucha | 170 |
| Liczba ogniw łańcucha | 96 |
| Liczba ogniw łańcucha | 60 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zębaty |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Kod towaru | MTG 7490019 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 21 |
| Kod towaru | MTG 7490020 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 21 |
| Kod towaru | MTG 7490028 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 10 |
| Kod towaru | MTG 7490029 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 10 |
| Urządzenia napędzane | Pompa oleju |
| Kod towaru | MTG 7490031 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Jakość | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Liczba części [-częściowy] | 10 |
