0
0
00| Kod towaru | NRF 725209 |
| Producent | NRF |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Temperatura zamknięcia [°C] | 105 |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Ograniczenia producenta | BEHR |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BET TX 117 95D |
| Producent | MAHLE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Średnica 2 [mm] | 23 |
| Średnica 1 [mm] | 53 |
| Wysokość 1 [mm] | 16 |
| Wysokość 2 [mm] | 38,7 |
| Ciężar netto [g] | 59 |
| Ciężar netto [g] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,70 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,71 |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,19 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,20 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 104765 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | GAT TH42895G1 |
| Producent | GATES |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
0| Kod towaru | MD 92615 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| dla numeru OE | 06J121113A |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Kod towaru | MTG 4006195 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Ograniczenia producenta | Behr |
| dla numeru OE | 06J 121 113 A |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 52,8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
00| Kod towaru | HP 117 063 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Informacja uzupełniająca | Termostat wbudowany w pompę wody |
| Ograniczenia producenta | BEHR |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
000| Kod towaru | VER TH7233.95J |
| Producent | VERNET |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Średnica 1 [mm] | 52,8 |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 104765 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | GAT TH42895G1 |
| Producent | GATES |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
0| Kod towaru | MD 92615 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| dla numeru OE | 06J121113A |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Kod towaru | MTG 4006195 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Ograniczenia producenta | Behr |
| dla numeru OE | 06J 121 113 A |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 52,8 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
00| Kod towaru | HP 117 063 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Informacja uzupełniająca | Termostat wbudowany w pompę wody |
| Ograniczenia producenta | BEHR |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
000| Kod towaru | VER TH7233.95J |
| Producent | VERNET |
| Opis | termostat, płyn chłodzący |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Średnica 1 [mm] | 52,8 |
| Temperatura otwarcia [°C] | 95 |
