0| Kod towaru | MD 72078 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| dla numeru OE | 1258A003 |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Kolor | czerwony |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,4 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC46606 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG06611 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Punkty zmienne [bar] | 0,3 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT36601 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 107749 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Punkty zmienne [bar] | 0,3 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 47404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | G 1/8" |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Materiał | Stal |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
0| Kod towaru | MMA 510050011100 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Kod towaru | MTG 0910061 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie [bar] | 0,35 |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Kolor | czarny |
| Kod towaru | MTG 0910072 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik ciśnienia oleju |
| Liczba zestyków | 1 |
| Ciśnienie [bar] | 0,3 |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Wersja | OE |
| Kod towaru | MTG WM 963 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw łożysk koła |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 45 |
| Szerokość 1 [mm] | 21 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 40 |
| Szerokość 2 [mm] | 19 |
