0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 108090 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13001 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 23448 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Grubość [mm] | 90 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 36006 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019051 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1K0412303B |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020051 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1K0412303B |
| dla numeru producenta | 2020051 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 108090 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13001 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 23448 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Grubość [mm] | 90 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 36006 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019051 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1K0412303B |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020051 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1K0412303B |
| dla numeru producenta | 2020051 |
