000| Kod towaru | VER TS1105 |
| Producent | VERNET |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Zakres temperatury przełączania 1 od [°C] | 94 |
| Zakres temperatury przełączania 1 do [°C] | 84 |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika otwarty |
0
0
0| Kod towaru | FAE 37210 |
| Producent | FAE |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
0| Kod towaru | MD 82631 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | 191959481 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Punkt włączania [°C] | 90 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 95 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | biały |
0
0| Kod towaru | VEM 15-99-1950 |
| Producent | VEMO |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Średnica [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 42,7 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 84 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 37210 |
| Producent | FAE |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
0| Kod towaru | MD 82631 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | 191959481 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Punkt włączania [°C] | 90 |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Temperatura wyłączania [°C] | 95 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | biały |
0
0| Kod towaru | VEM 15-99-1950 |
| Producent | VEMO |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Średnica [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 42,7 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba zestyków | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 84 |
