0
00
00| Kod towaru | DEL TS10472 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | NA |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.830.326K |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| zawiera numeru artykułu | 1.830.326 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 106570 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | brązowy |
| dla numeru OE | 55190791 |
0| Kod towaru | MC47346 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kolor wtyczki | zielony |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tarczami regulacyjnymi |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
00| Kod towaru | NIS 207034 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Materiał | mosiądz |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727167 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5mm |
| dla numeru OE | 71738162 |
0
0
00| Kod towaru | HP 304 554 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
000| Kod towaru | VER WS2633 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.830.326K |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| zawiera numeru artykułu | 1.830.326 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 106570 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | brązowy |
| dla numeru OE | 55190791 |
0| Kod towaru | MC47346 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kolor wtyczki | zielony |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tarczami regulacyjnymi |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
00| Kod towaru | NIS 207034 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Materiał | mosiądz |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727167 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5mm |
| dla numeru OE | 71738162 |
0
0
00| Kod towaru | HP 304 554 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
000| Kod towaru | VER WS2633 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
