0
0
00| Kod towaru | FEB 33751 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa oleju |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G62 |
| Liczba ogniw łańcucha | 50 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| dla numeru OE | 06A 115 105 B S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0
00| Kod towaru | FEB 33753 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa oleju |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G52H |
| Liczba zębów | 50 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łańcuchem pompy oleju |
| Informacja uzupełniająca | z kołem zębatym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z napinaczem łańcucha |
| dla numeru OE | 06A 115 105 B S1 |
| uwzględnić informację serwisową |
| Kod towaru | MTG 8000003 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | pompa oleju |
0
000| Kod towaru | NTY BPO-VW-008 |
| Producent | NTY |
| Opis | pompa oleju |
| uwzględnić informację serwisową | |
| dla numeru OE | 06A 115 105 B |
