0
00
00| Kod towaru | DEL TS10240-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TS10294 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.830.363 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Wymiar gwintu | 3/818NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33425 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0| Kod towaru | MD 82405 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 3F1Z12A648A |
| Wymiar gwintu | 3/8"x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kolor wtyczki | szary |
0
0| Kod towaru | VEM 25-72-0047 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | biały |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0
00
00| Kod towaru | DEL TS10240-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TS10294 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.830.363 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Wymiar gwintu | 3/818NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33425 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0| Kod towaru | MD 82405 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 3F1Z12A648A |
| Wymiar gwintu | 3/8"x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kolor wtyczki | szary |
0
0| Kod towaru | VEM 25-72-0047 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Oznaczenie koloru | biały |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0
0
00| Kod towaru | NIS 207057 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | S19 |
| Wymiar gwintu | NPT3/8 |
0| Kod towaru | BRB BTS3004 |
| Producent | BORG & BECK |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Kolor | biały |
| Liczba połączeń | 2 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33734 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| Kolor | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 6PT 009 107-831 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor | szary |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rok modelowy do | 2002 |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe pionowe |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4080021 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4323633 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Kolor obudowy | szary |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727138 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | 3/8 NPT |
| dla numeru OE | 3F1A12A648AA |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727141 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 1L2412A648BA |
0| Kod towaru | SAS 3256015 |
| Producent | SASIC |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 5263219 |
00| Kod towaru | HP 300 675 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0
0
00| Kod towaru | NIS 207057 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | S19 |
| Wymiar gwintu | NPT3/8 |
0| Kod towaru | BRB BTS3004 |
| Producent | BORG & BECK |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Kolor | biały |
| Liczba połączeń | 2 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33734 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| Kolor | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 6PT 009 107-831 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor | szary |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rok modelowy do | 2002 |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe pionowe |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4080021 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4323633 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Kolor obudowy | szary |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727138 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | 3/8 NPT |
| dla numeru OE | 3F1A12A648AA |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727141 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 1L2412A648BA |
0| Kod towaru | SAS 3256015 |
| Producent | SASIC |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 5263219 |
00| Kod towaru | HP 300 675 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
