MMA LLF241LAMPA TYLNA PRAWA DB (!)
Łódź0
Pabianice0
Milionowa0
Do 10.10-na dziś 14.00
M3 do 18.20 jutro
M2 do 17.50 2dni
M7 do 17.50 jutro
M9 do 15.00 jutro
M1 do 17.50 jutro
M17 do 18.50 2dni
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 715001003001 |
ABA 440-1917R-UELampa tylna MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) - 05/00-03/04 prawa, bez wiązki, Sedan
Łódź0
Pabianice0
Milionowa0
M2 do 17.50 2dni
M7 do 17.50 jutro
M1 do 17.50 jutro
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | szary przydymiony |
| Liczba drzwi | 4 |
| sparowany numer artykułu | 440-1917L-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
ABA 440-1928R-UELampa tylna MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) - 04/04-01/07 prawa, biały kierunkowska
Łódź0
Pabianice0
Milionowa0
M2 do 17.50 2dni
M7 do 17.50 jutro
M1 do 17.50 jutro
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| sparowany numer artykułu | 440-1928L-UE |
| Rok modelowy od | 2004 |
| Rok modelowy do | 2007 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |