0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | OPT AK-735035 |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK1020 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12259K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12261K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50282 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 229 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030093 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | OPT AK-735035 |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK1020 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12259K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | FAS FT12261K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50282 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 229 |
| Numer komponentu | 4 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030093 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
