0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA 08171 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714028940701 |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | ALK 2206920 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO Y |
| sparowany numer artykułu | 2205920 |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ALK 2215973 |
| Producent | ALKAR |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wersja | TIPO SIEM |
| sparowany numer artykułu | 2216973 |
0
0
000| z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT86056 |
| Producent | FAST |
| Opis | lampy tylne |
| Strona zabudowy | z prawej |
| sparowany numer artykułu | FT86055 |
