0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LLG791 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714028121702 |
