0
000
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LLF771 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | część dolna |
| Rodzaj lampy | H21W |
| Rodzaj lampy | W6W |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714027340702 |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 446-4001R-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampy przeciwmgłowe tylne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | H21W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| sparowany numer artykułu | 446-4001L-UE |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Żarówka z cokołem | BAY9s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
