0
000
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LLF761 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | część górna |
| Rodzaj lampy | H21W |
| Rodzaj lampy | W6W |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714027330702 |
