0
000
00| z lewej | |
| Kod towaru | MMA LLF782 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | bez światła cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714025890802 |
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 550-1949L-LD-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| sparowany numer artykułu | 550-1949R-LD-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 11-11884-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 550-1949L-LD-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| sparowany numer artykułu | 550-1949R-LD-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 11-11884-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
