0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LLF061 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714025710702 |
0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | TYC 11-11865-01-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 550-1962R-LD-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| sparowany numer artykułu | 550-1962L-LD-UE |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
