0
00
00| z prawej | |
| Kod towaru | MMA LLG431 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| sparowany numer artykułu | 714001623705 |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 218-1954R-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Kolor | czerwony |
| sparowany numer artykułu | 218-1954L-UE |
| Rok modelowy od | 2008 |
| Rok modelowy do | 2010 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
