0
00
00| Kod towaru | VAL 578506 |
| Producent | VALEO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 3397007586 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 515 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | BOS 3397014535 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | DEN DF-078 |
| Producent | DENSO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Masa [g] | 260 |
| Ciężar brutto [g] | 350 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | KAM 27A06 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 515 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | OXM WC3005001 |
| Producent | OXIMO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [cal] | 28 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | SWF 119437 |
| Producent | SWF |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 520 |
| Długość 1 [cal] | 27 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
0
00
00| Kod towaru | BOS 3397007586 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 515 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | BOS 3397014535 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | DEN DF-078 |
| Producent | DENSO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Masa [g] | 260 |
| Ciężar brutto [g] | 350 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | KAM 27A06 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 515 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | OXM WC3005001 |
| Producent | OXIMO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [cal] | 28 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
0
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | SWF 119437 |
| Producent | SWF |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 520 |
| Długość 1 [cal] | 27 |
| Długość 2 [cal] | 20 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
00| Kod towaru | ASH SA-F50 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Długość [mm] | 500 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| Długość [cal] | 20 |
0
0
00| Kod towaru | BLP AD20FL500 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
0| z obu stron | |
| Kod towaru | DPA 4L1955426A |
| Producent | DPA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 650 |
0| z obu stron | |
| Kod towaru | DPA 8J1955425A |
| Producent | DPA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 559 |
| Długość 2 [mm] | 539 |
0| z obu stron | |
| Kod towaru | DPA 8K1955425A/426A |
| Producent | DPA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
0| Kod towaru | DPA 8R1955425B |
| Producent | DPA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
0| z przodu | |
| Kod towaru | DPA 8U1998002 |
| Producent | DPA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 525 |
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | HEL 9XW358053201 |
| Producent | HELLA |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ilość | 1 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
00| z przodu | |
| Kod towaru | HP 119 221 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Jednostka ilości | Komplet |
0
0
0| Kod towaru | VAL 583951 |
| Producent | VALEO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | PY |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,174 |
0
0
0| Kod towaru | VAL 583952 |
| Producent | VALEO |
| Opis | pióro wycieraczki |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | C |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,177 |
