| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | AIC 57150 |
| Producent | AIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | SKV 24SKV029 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
000| Kod towaru | FAS FT61860 |
| Producent | FAST |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
0| Kod towaru | MD 96038 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
| góra | |
| Kod towaru | MTG 2400117 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
| Przewód turbosprężarki | Połączenie rurowe do turbosprężarki |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opaski zaciskowej |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2400580 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 166023 |
| Producent | NRF |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
00| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | HP 114 494 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
