| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | AIC 57150 |
| Producent | AIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
| góra | |
| Kod towaru | MTG 2400117 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
| Przewód turbosprężarki | Połączenie rurowe do turbosprężarki |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opaski zaciskowej |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2400580 |
000| Kod towaru | NTY GPP-VW-018 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 57 |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 63 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
00| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | HP 114 494 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
0
0| Kod towaru | YSP YS-TIH0105H |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 57 |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 63 |
| góra | |
| Kod towaru | MTG 2400117 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
| Przewód turbosprężarki | Połączenie rurowe do turbosprężarki |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opaski zaciskowej |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2400580 |
000| Kod towaru | NTY GPP-VW-018 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 57 |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 63 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
00| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | HP 114 494 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
0
0| Kod towaru | YSP YS-TIH0105H |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Średnica przyłącza (strona tłoczna) [mm] | 57 |
| Średnica przyłącza (strona ssąca) [mm] | 63 |
