0
0
00| Kod towaru | FEB 26243 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-240 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Gwintowana złączka | M4x0.7 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 19850-0W010 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 43 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
00| Kod towaru | ASH PT159 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość [mm] | 159 |
| Długość 1 [mm] | 103 |
| Długość 2 [mm] | 36 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT31818 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT31824 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 161 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 042 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 18 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0| Kod towaru | FEB 176185 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 144 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4x0,7 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 501 166 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26243 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-240 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Gwintowana złączka | M4x0.7 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 19850-0W010 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 43 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
00| Kod towaru | ASH PT159 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość [mm] | 159 |
| Długość 1 [mm] | 103 |
| Długość 2 [mm] | 36 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Napięcie [V] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT31818 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT31824 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 161 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 042 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 18 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0| Kod towaru | FEB 176185 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 144 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4x0,7 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 501 166 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Napięcie [V] | 11 |
