0
00
00| Kod towaru | DEL HDS414 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP016 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 116 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 101 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | pompowtryskiwacze (PDS) |
0
0| Kod towaru | FEB 176187 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | ASH PM405 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość [mm] | 117 |
| Długość 1 [mm] | 72 |
| Długość 2 [mm] | 30 |
| Średnica [mm] | 3 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41815 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 118 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41824 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 117 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-190 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M8x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 117,6 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10579802 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 20 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26685 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498451 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 993 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324097 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324098 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 111 213 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 8 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 101 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | pompowtryskiwacze (PDS) |
0
0| Kod towaru | FEB 176187 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | ASH PM405 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Techniczny numer informacyjny | HKT |
| Długość [mm] | 117 |
| Długość 1 [mm] | 72 |
| Długość 2 [mm] | 30 |
| Średnica [mm] | 3 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41815 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 118 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41824 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 117 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 7 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-190 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Informacja uzupełniająca | bez nakrętki |
| Wersja | Instant heating |
| Wymiar gwintu | M8x1.0 |
| Długość całkowita [mm] | 117,6 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | N10579802 |
| Technika połączeń | Pin |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Masa [g] | 20 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26685 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498451 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
| Kod towaru | MTG H1 993 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 117 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324113 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324097 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324098 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
00| Kod towaru | HP 111 213 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 8 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
