0
00
00| Kod towaru | FTR K1311A |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK26009 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 26 009 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 26 009 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 15 |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182513 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182526 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC0207W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325346C |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 231 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39048 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 48465 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-30-0003 |
| Producent | VEMO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Grubość [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 233 |
| Materiał | papier |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| materiał ramki | Tekstylia |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1311A |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK26009 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 26 009 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 26 009 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 15 |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182513 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182526 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC0207W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325346C |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 231 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39048 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 48465 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-30-0003 |
| Producent | VEMO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Grubość [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 233 |
| Materiał | papier |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| materiał ramki | Tekstylia |
0
00
00| Kod towaru | FTR K1311A |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
00
00| za schowkiem na rękawiczki | |
| Kod towaru | MAN CUK26009 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 26 009 |
| Wysoka wydajność wersja z węglem aktywnym (nr art.) | FP 26 009 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Strona zabudowy | za schowkiem na rękawiczki |
| Czas montażu [min] | 15 |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182513 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | ADV182526 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFC0207W |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wersja podstawowa (nr art.) | K 1311 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0325346C |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 231 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39048 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Wersja podstawowa (nr art.) | 48465 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0
0| Kod towaru | VEM V10-30-0003 |
| Producent | VEMO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Grubość [mm] | 29 |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 233 |
| Materiał | papier |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| materiał ramki | Tekstylia |
