0
0
00| Kod towaru | GAT K065491XS |
| Producent | GATES |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
00
00| Kod towaru | INA 530034430 |
| Producent | INA |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | BOS 1987946461 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1200 |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Podziałka zębów [mm] | 8 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | bez elementu napinającego |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987946498 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1200 |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Podziałka zębów [mm] | 8 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | bez elementu napinającego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19548 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06B 109 119 F S4 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23646 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27298 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP947-2 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05471 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| alternatywnie |
0| Kod towaru | SAS 3906064 |
| Producent | SASIC |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 06A121012GX+ |
| dla numeru OE | 06A198119A |
