0
0
00| Kod towaru | FEB 103049 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Liczba połączeń | 4 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4190029 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 00 001 920 6W |
| Liczba zestyków | 4 |
0| Kod towaru | MD 84035 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| dla numeru OE | 19206W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 4 |
0
0
00| Kod towaru | HP 721 461 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 4 |
0
0
00| Kod towaru | VDO A97115 |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
0
0| Kod towaru | VEM V22-77-0011 |
| Producent | VEMO |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Liczba połączeń | 4 |
| Rodzaj zaworu | Zawór magnetyczny |
| Tryb pracy | elektryczny |
0
0
00| Kod towaru | FEB 103049 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Liczba połączeń | 4 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4190029 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 00 001 920 6W |
| Liczba zestyków | 4 |
0| Kod towaru | MD 84035 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| dla numeru OE | 19206W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 4 |
0
0
00| Kod towaru | HP 721 461 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 4 |
0
0
00| Kod towaru | VDO A97115 |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
0
0| Kod towaru | VEM V22-77-0011 |
| Producent | VEMO |
| Opis | silniczek krokowy/zawór pozycji jałowej |
| Liczba połączeń | 4 |
| Rodzaj zaworu | Zawór magnetyczny |
| Tryb pracy | elektryczny |
