
0
0000| Kod towaru | OPE 55588475 |
| Producent | OPEL |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 104 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 143 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 15 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0250202137 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 145 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieśność stożka | 123 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH603/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
00| Kod towaru | FAS FT82748 |
| Producent | FAST |
| Opis |
00| Kod towaru | BMI 26059 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 15,5 |
| Wymiar gwintu | 10x1,25 |
| Długość [mm] | 143 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
