0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33734 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| Kolor | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 6PT 009 107-831 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor | szary |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rok modelowy do | 2002 |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe pionowe |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0| Kod towaru | MD 82405 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 3F1Z12A648A |
| Wymiar gwintu | 3/8"x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kolor wtyczki | szary |
| Kod towaru | MTG 0905400 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor | szary |
| Wymiar gwintu | 3/8x18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Technika połączeń | mit Gewinde |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33734 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| Kolor | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 6PT 009 107-831 |
| Producent | HELLA |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor | szary |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rok modelowy do | 2002 |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe pionowe |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0| Kod towaru | MD 82405 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 3F1Z12A648A |
| Wymiar gwintu | 3/8"x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kolor wtyczki | szary |
| Kod towaru | MTG 0905400 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor | szary |
| Wymiar gwintu | 3/8x18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Technika połączeń | mit Gewinde |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
