0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101806 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS448 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74260 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | 9x1 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403014 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa żarnikowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0| Kod towaru | DJP GP1100 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | PIN |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Długość [mm] | 119 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 9 x 1,0 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176112 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38833 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498461 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
0| Kod towaru | NGK Y9004AS |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,8 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9017-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
00| Kod towaru | HP 208 643 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Wymiar gwintu | M 9 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403014 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa żarnikowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0| Kod towaru | DJP GP1100 |
| Producent | DJ PARTS |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Technika połączeń | PIN |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Długość [mm] | 119 |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Rozmiar gwintu 1 | M 9 x 1,0 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176112 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38833 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498461 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
0| Kod towaru | NGK Y9004AS |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,8 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9017-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Długość [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
00| Kod towaru | HP 208 643 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Wymiar gwintu | M 9 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
