0
0| Kod towaru | JPN 75E9468-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
000| Kod towaru | NTY EGR-RE-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór AGR |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez chłodnicy AGR |
| Tryb pracy | pneumatyczny |
00| Kod towaru | ASH 150-01-104 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | zawór AGR |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| Kod towaru | ATA AT21024 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | zawór AGR |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| dla numeru OE | 82 00 797 706 |
| Liczba zestyków | 5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Długość [mm] | 192 |
| Szerokość [mm] | 146 |
| Wysokość [mm] | 114 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
0| Kod towaru | DEC E400059 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | pneumatyczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez chłodnicy AGR |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | DRI 717730070 |
| Producent | DRI |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba połączeń | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar netto [kg] | 1,06 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 173830 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| dla numeru OE | 14956-00Q1A |
0
000
00| Kod towaru | MMA EV043 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | zawór AGR |
0| Kod towaru | MD 88091 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1471000Q0G |
0| Kod towaru | MD 88091E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200561269 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88110 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200797706 |
0| Kod towaru | MD 88110E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1473500QAF |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88258 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 4453017 |
0| Kod towaru | MD 88258E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1495600Q1A |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0
0
00| Kod towaru | NRF 48640 |
| Producent | NRF |
| Opis | zawór AGR |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
000| Kod towaru | NTY EGR-RE-020 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór AGR |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.10334.05.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | zawór AGR |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0| Kod towaru | SRL SE07-0070 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zawór AGR |
00| Kod towaru | HP 639 167 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba uszczelek | 2 |
0
0
00| Kod towaru | VDO 408-265-001-014Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 7701208628 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | JPN 75E9468-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
000| Kod towaru | NTY EGR-RE-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór AGR |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez chłodnicy AGR |
| Tryb pracy | pneumatyczny |
00| Kod towaru | ASH 150-01-104 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | zawór AGR |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| Kod towaru | ATA AT21024 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | zawór AGR |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| dla numeru OE | 82 00 797 706 |
| Liczba zestyków | 5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Długość [mm] | 192 |
| Szerokość [mm] | 146 |
| Wysokość [mm] | 114 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
0| Kod towaru | DEC E400059 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | pneumatyczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez chłodnicy AGR |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | DRI 717730070 |
| Producent | DRI |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba połączeń | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar netto [kg] | 1,06 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 173830 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| dla numeru OE | 14956-00Q1A |
0
000
00| Kod towaru | MMA EV043 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | zawór AGR |
0| Kod towaru | MD 88091 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1471000Q0G |
0| Kod towaru | MD 88091E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200561269 |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88110 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 8200797706 |
0| Kod towaru | MD 88110E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1473500QAF |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0| Kod towaru | MD 88258 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 4453017 |
0| Kod towaru | MD 88258E |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zawór AGR |
| dla numeru OE | 1495600Q1A |
| Jakość | OE EQUIVALENT |
0
0
00| Kod towaru | NRF 48640 |
| Producent | NRF |
| Opis | zawór AGR |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
000| Kod towaru | NTY EGR-RE-020 |
| Producent | NTY |
| Opis | zawór AGR |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.10334.05.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | zawór AGR |
| Rodzaj zaworu | Zawór sterujący |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0| Kod towaru | SRL SE07-0070 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zawór AGR |
00| Kod towaru | HP 639 167 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba uszczelek | 2 |
0
0
00| Kod towaru | VDO 408-265-001-014Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | zawór AGR |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 7701208628 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
