0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0| Kod towaru | BER ST 267 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8"x18 NPTF |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Liczba połączeń | 2 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TS10240-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33425 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727141 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 1L2412A648BA |
00| Kod towaru | HP 300 675 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24467 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
0| Kod towaru | BER ST 267 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8"x18 NPTF |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Liczba połączeń | 2 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TS10240-12B1 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18 NPT |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 33425 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura oleju |
| Kolor obudowy | szary |
| Liczba zestyków | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
0| Kod towaru | MD 82108 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 4337456 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | szary |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727141 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 1L2412A648BA |
00| Kod towaru | HP 300 675 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 3/8 x 18 NPTF |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Liczba zestyków | 2 |
000| Kod towaru | VER WS2677 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
