00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | ASH MA-10070 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-10071 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 0K9AB28700A |

0
0| Kod towaru | SG334363 |
| Producent | DAICHI JAPAN |
| Opis |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DEC DSB305G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KYB 334363 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334362 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DAC 552610L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM 2000309 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | PRF PX5-BC924 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-BC925 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 318 219 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X206A |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| sparowany numer artykułu | 318 220 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SRL S011717G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DAC 552610L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM 2000309 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | PRF PX5-BC924 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-BC925 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SAC 318 219 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X206A |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| sparowany numer artykułu | 318 220 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | SRL S011717G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
