0
0
000| Kod towaru | NGK IKR9J8 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
000| Kod towaru | DEN IXU27 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 12 |
| Technika połączeń | Crimped SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 44 |
| Ciężar brutto [g] | 47 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188706881 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,75 |
| Wymiar gwintu | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
000| Kod towaru | DEN IXU27 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 12 |
| Technika połączeń | Crimped SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 44 |
| Ciężar brutto [g] | 47 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188706881 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,75 |
| Wymiar gwintu | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
