0
0
00| Kod towaru | BLP ADL141801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDS449 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403011 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | bez czujnika ciśnienia |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 25002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660002 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
0| Kod towaru | MD 25026 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660016 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
00
000| Kod towaru | BOS 0250403011 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | bez czujnika ciśnienia |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 156 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176212 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40219 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 157 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M9 x 1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498521 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 25002 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660002 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
0| Kod towaru | MD 25026 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zestaw naprawczy, zestaw przewodów |
| dla numeru OE | 240660016 |
| Długość [mm] | 150 |
| od przekroju poprzecznego [mm²] | 2,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba przewodów | 1 |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Kod towaru | MTG H1 396 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 156,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Wymiar gwintu | M9x1 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
