0
0
00| Kod towaru | NGK YE07 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 4,0 |
| Opór [Ohm] | 1,4 |
| Długość całkowita [mm] | 153,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29,5 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 059 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 152 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0| Kod towaru | DEC E300037 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498631 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP003 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 46792355 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9024-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 152,7 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 4,0 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 059 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 152 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieśność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
0| Kod towaru | DEC E300037 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0
0| Kod towaru | HEL 8EG008498631 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP003 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| dla numeru OE | 46792355 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Długość [mm] | 150 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9024-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 152,7 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 4,0 |
