| Kod towaru | AIC 56605 |
| Producent | AIC |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
000| Kod towaru | FAS FT80073 |
| Producent | FAST |
| Opis | czujnik ciśnienia, zbiornik paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 171255 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M18 x 1,5 |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | 03L 906 054 A |
0| Kod towaru | MD 9356 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| dla numeru OE | 03L906054A |
| Wymiar gwintu | M18X1,5 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |
| Kod towaru | MTG 0906182 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |

0
0
00| rura rozdzielacza paliwa | |
| Kod towaru | NRF 792044 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Strona zabudowy | rura rozdzielacza paliwa |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |
000| Kod towaru | NTY EFP-AU-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Kolor wtyczki | żółty |
| Liczba zestyków | 3 |
000| Kod towaru | NTY EFP-VW-005 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Kolor wtyczki | żółty/brązowy |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.11225.04.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Liczba połączeń | 3 |
| Gwint zewn. [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 130 |
00| rura rozdzielacza paliwa, z lewej | |
| Kod towaru | HP 117 196 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Strona zabudowy | rura rozdzielacza paliwa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor obudowy | beżowy |
| Ciśnienie robocze [bar] | 2000 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
0
0| Kod towaru | VEM V10-72-0861 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Kod towaru | AIC 56605 |
| Producent | AIC |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
000| Kod towaru | FAS FT80073 |
| Producent | FAST |
| Opis | czujnik ciśnienia, zbiornik paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 171255 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M18 x 1,5 |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | 03L 906 054 A |
0| Kod towaru | MD 9356 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| dla numeru OE | 03L906054A |
| Wymiar gwintu | M18X1,5 |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |
| Kod towaru | MTG 0906182 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |

0
0
00| rura rozdzielacza paliwa | |
| Kod towaru | NRF 792044 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Strona zabudowy | rura rozdzielacza paliwa |
| system tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |
000| Kod towaru | NTY EFP-AU-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Kolor wtyczki | żółty |
| Liczba zestyków | 3 |
000| Kod towaru | NTY EFP-VW-005 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Kolor wtyczki | żółty/brązowy |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0
00| Kod towaru | PIE 7.11225.04.0 |
| Producent | PIERBURG |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Liczba połączeń | 3 |
| Gwint zewn. [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 130 |
00| rura rozdzielacza paliwa, z lewej | |
| Kod towaru | HP 117 196 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
| Strona zabudowy | rura rozdzielacza paliwa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor obudowy | beżowy |
| Ciśnienie robocze [bar] | 2000 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
0
0| Kod towaru | VEM V10-72-0861 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, ciśnienie paliwa |
